www.icgiyimben.com elektronik ticaret sitesi ;
Visa card, Master kart ve anlaşmalı olduğu bankaların kredi kartları aracılığı ile alış veriş ve ürün bedelinin bu imkanlar ile ve bu imkanlara ek olarak uluslaarası güvenli ödeme yöntemi olan Paypal ile ödenmesine izin verir, ayrıca banka havalesi ve müşterilerin talepleri doğrultusunda kapı da ödeme imkanı da sunulmuştur.

Fakat; Ürünün bedeli ; eft , havale ve kredi kartı ve sunulan diğer ödeme imkanları itibariyle SATICI ‘nın banka hesabına geçtiği tesbit edilmeksizin satış konusu olan ürünler teslim edilmeyecektirler.

Elektronik ortamda alınan ürün/ürünlerin cinsi ve türü, miktarı, satış bedeli, ödeme şekli, siparişi veren kişinin kendisinin verdiği bilgiler doğrultusunda sipariş işleme alınmaktadır. Online olarak verilen bilgilerin siparişi veren kişinin dışında belirtilen ürünün miktarı, satış bedelini değiştirme imkanı olamaz, resimde görmüş olduğunuz ürünün aynısının olmaması durumunda ancak gerektiği hallerde, seri ve stok nedeni ile en uygun renk, en uygun ürün değişiklikleri yapılabilir.

Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online sipariş te belirtilen adres neresi ise oraya teslimat yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adres te yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise ) yeni verilecek adres için kargo ücreti alınacaktır. Siparişini vermiş olduğunuz ürünlerin tedarik süreci 3-5 iş günüdür. Tedarik sürecini takip eden iş günü içerisinde kargoya verilir. Ancak hızlı kargo ibareli ürünler 1 iş günü içerisinde , kampanyalardan alınan ürünler ise ilgili kampanyanın koşullarına bağlı metin içerisinde belirlenen süreler neticesinde kargoya verilir.

X